Miasto na wyciągnięcie rękiNowoczesne osiedle w nadmorskiej dzielnicyInwestycja ATAL Bosmańska będzie nowoczesnym, kameralnym miejscem. W sześciu budynkach zaprojektowano 100 mieszkań, 7 lokali usługowych oraz podziemne hale garażowe. Osiedle powstanie w atrakcyjnej okolicy – w odległości około 2 kilometrów od Bulwaru Oksywskiego, a także wokół rozwiniętej infrastruktury miejskiej - punktów handlowych, usługowych oraz placówek edukacyjnych. ATAL Bosmańska zostało zaprojektowane z myślą o młodych i aktywnych osobach, jak i rodzinach z dziećmi. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy poszukują spokojnego i bezpiecznego mieszkania o wysokim standardzie.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców przestrzeń kompleksu podzielono na strefę ogólnodostępną oraz prywatną. Od ulicy Bosmańskiej zaplanowano lokale handlowo-usługowe, natomiast wewnątrz osiedla, zaprojektowano wejścia do poszczególnych budynków, wjazdy do hal garażowych oraz naziemne miejsca postojowe.Idealna przestrzeń do życiaProjektując mieszkania, architekci położyli szczególny nacisk na funkcjonalność oraz wygodę. W ten sposób osiągnięto zróżnicowane wnętrza jedno i dwupoziomowe, o metrażu od 35,94 do 91,64 mkw oraz o układach od 2 do 6 pokoi. Uzupełnieniem komfortowej przestrzeni mieszkalnej będą przeszklone balkony, które dodatkowo doświetlą wnętrza. Lokale usytuowane na parterze posiadać będą indywidualne ogródki.

...


Komfort i wygoda na co dzieńPrzyszli mieszkańcy będą mieli możliwość zaparkowania swoich samochodów w hali garażowej, w której przewidziano 72 stanowiska. Dodatkowo, na zewnątrz budynku zaprojektowano 57 miejsc parkingowych. Komórki lokatorskie stanowić będą kolejną przestrzeń do przechowywania nie używanych na co dzień przedmiotów. Rowerzyści z pewnością skorzystają z ogólnodostępnych stojaków rowerowych.Nowoczesny design w połączeniu z naturą...

ATAL Bosmańska to proste bryły budynków, panele dekoracyjne kontrastujące z białą elewacją, balkony ze szklanym wypełnieniem, a to wszystko w towarzystwie terenów zielonych. Minimalistyczny styl architektury we współczesnej odsłonie sprawia, że kompleks ATAL Bosmańska z pewnością wyróżni się na tle najbliższej okolicy.Tu poczujesz się bezpiecznieW trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, wjazd na osiedle zabezpieczony zostanie bramą, a na terenie inwestycji zainstalowany zostanie monitoring. Dla najmłodszych mieszkańców zaplanowano plac zabaw, który zapewni dzieciom wielogodzinną rozrywkę na świeżym powietrzu.

...


Finansowanie„Dobry start z ATAL”


Z przyjemnością informujemy, że w trosce o kompleksową obsługę naszych Klientów, realizujemy z firmą EXPANDER - liderem na rynku finansowym, program „Dobry start z ATAL”.


Dzięki współpracy z doświadczonymi ekspertami, Klienci finansujący zakup nieruchomości kredytem hipotecznym, mają możliwość wyboru spośród najlepszych ofert dostępnych na rynku.


Jak działa Ekspert Finansowy Expander:

  • Analizuje potrzeby i możliwości Klienta,
  • Porównuje i przedstawia najlepsze oferty banków,
  • Organizuje i zarządza procesem ubiegania się o kredyt - od złożenia wniosku do podpisania umowy kredytowej.

W ramach współpracy Klient otrzymuje zwrot 0,8% wartości przyznanego kredytu.


Zachęcamy do kontaktu z ekspertami finansowymi Expander:

Pani Paulina Habułyk
668635693  
[email protected]
ul. Dmowskiego 13   
80-243  Gdańsk

Pan Krystian Misztal
608070078  
[email protected]
ul. Dmowskiego 13   
80-243  Gdańsk

X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:

Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij